Karácsonyi fények az ócsai lakóparkban

Legyen kicsit újszerű, kicsit izgalmasabb, kicsit más mint eddig. Ezek voltak a tervezés jelszavai az ócsai gyerekek karácsonyi programjának előkészítésekor. Idén elmaradt a mandarinok és a mikuláscsokik dömpingje, helyette különleges, kreatív játékokkal és mindenki számára személyes videóüzenettel készültünk.

Természetesen nem mi voltunk a főszereplők. Minden gyerkőc üzent a videószobából egy társának, akit véletlenszerűen választottunk ki nekik. Nem aggódtunk a forgatókönyv miatt, pillanatokon belül összeállították karácsonyi kisfilmük anyagát. A felvételek után pedig közös mozizás következett, ahol a kicsik kíváncsian, nagy nevetések és szégyenlős mosolygások kíséretében nézték vissza saját magukat a képernyőn.

Babus Csaba

Tags: No tags

Comments are closed.