Kerekasztal beszélgetés

Kerekasztal-beszélgetés

Kiből lesz az alkoholista, hol laknak majd a hajléktalanok… ? Meghívott előadókkal, szociális témájú beszélgetéseket rendezünk minden hónapban.

Lehet-e közösségi házat építeni adományokból? Mikor érdemes és mikor nem adományokat osztani? Van-e még létjogosultsága a ruhaadományoknak? Hogyan gyűjtsünk és kiket keressünk meg?

Meghívott előadók:
Benkő Fruzsina, a hátrányos helyzetű gyerekekkel foglalkozó InDaHouse nevű civil szervezet alapítója

Rózsa Magdolna, szociális munkás, szépségápolási szakember a Tükörkép Műhely vezetője

Scsaurszki Tamás húsz éve dolgozik a civil szektorban, alapítója és kuratóriumi tagja a Ferencvárosi Közösségi Alapítványnak

Moderátor: Mizsur András, az Abcúg újságírója

Az előadás ingyenes és regisztrációhoz kötött:

Az esemény sajtónyilvános.

A regisztrált vendégeket kérjük, hogy legkésőbb 18:50-ig érkezzenek meg a beszélgetés helyszínére.

Regisztrálok!

2018 Menetszél Egyesület - Minden jog fenntartva